Wazony

Wyświetlanie 1–12 z 102 wyników

Przy aranżowaniu wnętrza nie można zapomnieć o zaopatrzeniu się w wazony szklane. Zakres ich zastosowań jest niemal nieograniczony. Możesz stworzyć z nich całą masę różnorodnych dekoracji. Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę naczyń, które wprowadzą powiew świeżości do Twojego domu. Wszystkie warianty cechują się schludnym wyglądem, nienaganną funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie.

Wazon na kwiaty do małych i dużych potrzeb

Wazon szklany na kwiaty może przybierać różne formy. W naszej ofercie możesz przebierać w produktach dowolnej wielkości. Wazon szklany niski to świetny sposób na urozmaicenie wyglądu Twoich roślin doniczkowych. Dodatkowa osłonka przyczyni się do stworzenia nietuzinkowej kompozycji, która zwróci uwagę Twoich gości. Wazon szklany niski możesz umieścić właściwie w każdym pomieszczeniu. Z reguły nie zajmuje on zbyt dużo miejsca, więc świetnie sprawdzi się w kuchni oraz łazience, gdzie zazwyczaj ilość dostępnej przestrzeni bywa ograniczona.

Wazon szklany wysoki to doskonałe rozwiązanie na zaprezentowanie bukietu ciętych kwiatów. W tym przypadku można też zwrócić uwagę na cylindry szklane, które charakteryzują się smukłą i elegancką konstrukcją.
W naszym asortymencie znajdziesz wiele wazonów wykonanych z bezbarwnego i przezroczystego szkła, ale nie brakuje też innych wariantów kolorystycznych. Przygotowaliśmy cylindry szklane utrzymane w stonowanych barwach, które skradną serca miłośników minimalistycznej estetyki. Poza tym stworzyliśmy też szereg wazonów w wyrazistych, a nawet neonowych odcieniach. Te modele ewidentnie przyciągają wzrok, dlatego nie można przejść obok nich obojętnie.

Jak wykorzystać wazony szklane?

Poza umieszczaniem kwiatów w wazonie, możesz pokusić się o bardziej niestandardowe rozwiązanie. Stwórz dekorację, której nikt się nie spodziewa! Cylindry szklane stanowią doskonałą bazę do ozdób typu las w szkle. Cały zabieg polega na zaprojektowaniu estetycznej kompozycji złożonej z niedużych roślin, szyszek, kamieni oraz innych elementów spoczywających na leśnym poszyciu. Wystarczy tylko sięgnąć po wazon na kwiaty i umieścić całą konstrukcję na spodzie. Efekt końcowy robi piorunujące wrażenie.

Poza tym możesz wykorzystać wazon szklany na kwiaty jako osłonkę do wonnej świecy. Warto urozmaicić wkład kilkoma dodatkowymi dekoracjami. Po przygotowaniu kompozycji możesz podpalić knot, a tym samym rozkoszować się niezwykłym widokiem i zmysłowym aromatem. Dym swobodnie wypełniający smukły cylinder szklany wygląda imponująco.

Sklep internetowy ze sprzedażą hurtową

Nasz sklep internetowy przygotował specjalną ofertę przeznaczoną dla hoteli, restauracji oraz rozmaitych punktów usługowych. Jeśli jesteś osobą zarządzającą takim miejscem, możesz zamówić u nas szklane akcesoria w hurtowej ilości. Jeden zestaw może zawierać nawet kilkadziesiąt sztuk stylowych dekoracji.

Wazony szklane dla wymagających

Przy tworzeniu szklanych akcesoriów zawsze zależy nam na uzyskaniu jak najwyższej jakości wykonania. Jesteśmy w stanie sprostać tym oczekiwaniom za sprawą współpracy z największą hutą szkła w Polsce. W produkcji korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, które nie zawierają ołowiu ani innych metali ciężkich. Dzięki temu gotowe produkty charakteryzują się nienaganną wytrzymałością, więc mogą posłużyć Tobie nawet przez wiele sezonów.

Pojemniki jako oryginalne wazony

Poszukujesz pomysłu na oryginalny i kreatywny wazon? Szukasz możliwości stworzenia własnej aranżacji, która zachwyci domowników oraz gości? W takim razie spróbuj wykorzystać nasze… pojemniki do przechowywania żywności. Tworzymy je z najwyższej jakości szkła, a także w oparciu o elegancki dizajn, dzięki temu mają wiele zastosowań. Mniejsze bukieciki idealnie odnajdą się w przezroczystych słojach, większe zaś w wysokich szklanych słojach. Jeśli jednak chcesz osiągnąć efekt maskowania łodyg i zaprezentowania wyłącznie kwiatów, warto spojrzeć w kierunku białych, matowych pojemników o pojemności 1,1 L.