Szkło pod zalew świec

Wyświetlanie 1–12 z 105 wyników

Na pierwszy rzut oka mogą przypominać szklanki, ale zostały stworzone zupełnie w innym celu. Przedstawione produkty to nic innego jak pojemniki na świece. W ofercie naszego sklepu internetowego możesz znaleźć całą gamę różnorodnych wariantów. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim kształtem. Do wyboru masz pojemniki na świece ze spodem w formie koła bądź kwadratu. Różnorodne pozostają też wymiary oraz grubość wykorzystanego szkła. Wspólnym mianownikiem wszystkich zgromadzonych modeli jest jednak klasyczny i uniwersalny design. Bezbarwna i przezroczysta faktura sprawia, że bez trudu dopasujesz pojemniki na świece do swojego domu.

Pojemniki na świece i nie tylko

Wprawdzie samo szkło pod zalew prezentuje się elegancko i stylowo, ale jego przeznaczeniem jest żyć w symbiozie z zapachowym woskowym wkładem. Wspólnymi siłami mogą skomponować niezapomnianą symfonię zmysłów. Dobieraj zniewalające aromaty, łącz je ze szklanym pojemnikiem i rozkoszuj się ucztą dla wzroku oraz węchu. Subtelny płomień tańczący na szczycie zgrabnego naczynia oraz zniewalająca woń świeczki to połączenie wprowadzające nową jakość do każdego wnętrza. Zbuduj mistyczną i relaksującą atmosferę, która oczaruje Twoich gości oraz domowników.

Łatwa konserwacja

Pojemniki na świece szybko się brudzą od rozgrzanego wosku. Na szczęście modele zgromadzone w naszym sklepie internetowym możesz bez obaw umyć w zmywarce. Solidna konstrukcja zabezpiecza naczynie przed uszkodzeniami mechanicznymi.