Szklanki niskie

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Niskie szklanki to element wyposażenia kuchni, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. W naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę wariantów szkła zróżnicowanych pod względem koloru oraz kształtu. Zdecydowanie przeważają przezroczyste modele, które zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Prosta konstrukcja sprawia, że będą doskonale pasować do każdego wnętrza. Do wyboru są również szklanki w czarnym kolorze. Przedstawione niskie szklanki z powodzeniem spiszą się w domu, a także w punktach gastronomicznych.

Niezawodne przezroczyste szklanki

Szklanki posłużą przede wszystkim do serwowania zimnych napojów. Znakomicie sprawdzą się przy podawaniu wody oraz soków. W ofercie uwzględniono też modele, które powstały z myślą o miłośnikach whisky.

Na uwagę zasługuje nienaganna jakość wykonania niskich szklanek. Wszystkie produkty powstały na terenie Polski, a w procesie produkcji wykorzystano surowce charakteryzujące się najwyższą jakością. Dzięki temu szkło nie zawiera ołowiu oraz innych metali ciężkich.

Szklany pojemnik jako… szklanka

Szklanki poza piciem mają różnorodne zastosowanie w naszych domach, od serwowania słonych paluszków dla przybyłych gości po układanie w nich szczoteczek do zębów. W tym przypadku warto jednak skorzystać z dedykowanego zestawu pojemników do łazienki w eleganckim jasnobrązowym kolorze. W naszej szerokiej ofercie pojemników są przede wszystkim te do przechowywania żywności – od dedykowanych dla konkretnych składników takich jak sól, po uniwersalne, szklane, białe pojemniki, które możemy zagospodarować w dowolny sposób. Każdy z naszych pojemników jest wykonany w duchu dobrego dizajnu, dlatego w twojej kuchni będą także stanowić elegancką dekorację.