Szklanki wysokie

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Szklanki wysokie stanowią podstawowy element wyposażenia domowej kuchni. Każdego dnia są one nieustannie wykorzystywane przez wszystkich domowników. W efekcie szybko się brudzą i wymagają umycia przed ponownym wykorzystaniem. W związku z tym warto od razu zaopatrzyć się w większy zapas szklanek wysokich. Nasz sklep internetowy oferuje zestawy zawierające od 6 aż do 48 sztuk. To również świetna okazja, aby wyposażyć się przed odwiedzinami rodziny i znajomych. Przy wizycie gości będziesz potrzebować znacznie więcej naczyń niż na co dzień.

Sklep internetowy posiada rozległą ofertę naczyń, która została zróżnicowana w oparciu o ich przeznaczenie. W związku z tym wśród propozycji możesz znaleźć uniwersalne modele stworzone z myślą o serwowaniu wody, soków oraz innych zimnych napojów. Poza nimi oferujemy również szklanki wysokie z uszkiem, wykonane z grubszego szkła, które służą do podawania kawy, herbaty bądź gorącej czekolady. Ofertę uzupełniają smukłe warianty dedykowane głównie miłośnikom orzeźwiających drinków oraz piwa.

Szklanki wysokie o wielu zaletach

Na pierwszy rzut oka liczy się przede wszystkim wartość wizualna naczyń. W tej materii przedstawione szklanki wysokie powinny spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Większość modeli została wykonana z przezroczystego szkła, które pasuje do każdej aranżacji, a ponadto urzeka swoją schludną i elegancka naturą. Dodatkowo oferujemy też naczynia utrzymane w czarnej kolorystyce, które doskonale skomponują się z nowoczesnymi wnętrzami. Na specjalne okazje przygotowaliśmy szklanki wysokie udekorowane świątecznym wzorem. Taki wariant wprost idealnie nadaje się na wigilijny stół i bożonarodzeniowe spotkania w gronie najbliższych.

Trwała szklanka wysoka

Największym mankamentem szkła jest niewielka odporność na uszkodzenia. Można jednak wzmocnić konstrukcję dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości wykonania. Postanowiliśmy podjąć się tego wyzwania, aby nasze szklanki wysokie służyły klientom nawet przez lata. Warto dodać, że wszystkie przedstawione produkty zostały wytworzone w Polsce i nie zawierają ołowiu ani metali ciężkich, które mogą mieć negatywny wpływ na samopoczucie.

Opisywane szklanki wysokie są na tyle solidne, że można bez obaw myć je w zmywarce. Przy postępowaniu zgodnym z instrukcją, na pewno przejdą czyszczenie bez szwanku. Warto też zastanowić się nad zastosowaniem renomowanej chemii. Wówczas zyskujesz pewność, że szkło nie będzie matowieć i pokrywać się niezbyt schludnym osadem.