Salaterki i półmiski

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Lubisz eksperymentować z nowymi smakami, a kuchnia to Twoje prywatne królestwo? Z pewnością przydadzą się Tobie półmiski oraz salaterki szklane. Te naczynia przede wszystkim pozwolą na wyeksponowanie efektów Twojej pracy. Nasz sklep internetowy oferuje półmiski i salaterki szklane o różnorodnej formie i pojemności. Zapoznaj się ze wszystkimi wariantami i wybierz coś odpowiedniego dla siebie.

Półmiski i salaterki szklane do różnych zastosowań

Sama nazwa sugeruje, że salaterki szklane będą służyć przede wszystkim do serwowania rozmaitych sałatek. Trzeba przyznać, że w tej kwestii są absolutnie bezkonkurencyjne. Przede wszystkim są niezwykle funkcjonalne, a gustowne szkło potrafi tchnąć niepowtarzalny charakter nawet w zwykły niedzielny obiad z rodziną. Zakres zastosowań opisywanych naczyń nie kończy się jednak na ekspozycji sałatek. Półmiski świetnie sprawdzą się również do podania potraw mięsnych, rybnych, a także wegańskich i wielu innych.

Salaterki szklane nie są zarezerwowane wyłącznie dla mistrzów kuchni. Wiele z nich jest bardzo poręcznych, a przystępny rozmiar sprawia, że sprawdzą się również przy bardziej prozaicznych zajęciach. Możesz wsypać do środka chipsy albo popcorn, którymi podzielisz się z bliskimi podczas domowego seansu filmowego.

Co ciekawe, salaterki szklane mogą stać się również elementem dekoracji. Puść wodze fantazji, a następnie połącz szkło z zielenią i nietuzinkowymi dodatkami. To idealny sposób na stworzenie naprawdę oryginalnej ozdoby, której nie znajdziesz w żadnym sklepie. Połącz ozdoby w niepowtarzalną kompozycję i oczaruj nią Twoich gości oraz domowników.

Jakie atuty mają salaterki szklane z Got Glass?

Przede wszystkim naczynia zostały zaprojektowane z myślą o jak najszerszej grupie użytkowników. Możesz być miłośnikiem stylu klasycznego albo pałać miłością do nowoczesnych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Niezależnie od osobistych preferencji, zawsze znajdziesz w Twoim domu odpowiednie miejsce na nasze półmiski szklane. To zasługa ich uniwersalnego i ponadczasowego designu.

Ponadto przedstawione salaterki szklane wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. To rezultat współpracy z jedną z największych hut szkła w Polsce. Korzystamy z surowców charakteryzujących się najwyższą jakością. Do produkcji nie używamy ołowiu ani innych metali ciężkich. Dzięki temu nasze produkty mogą służyć Ci przez wiele sezonów, jeśli tylko będziesz się z nimi umiejętnie obchodzić.

Serwuj w salaterkach, przechowuj w pojemnikach

Organizowanie przyjęcia, przygotowywanie jedzenia przed wizytą znajomych czy rodziny ma jeden wspólny problem – zawsze ciężko oszacować potrzebną ilość posiłków. Z pomocą przychodzą nasze szklane pojemniki do przechowywania żywnościdzięki którym nasze pyszności przetrwają dłużej, a co najważniejsze – nie zmarnują się! Dzięki starannie wykonanej szklanej przykrywce, pojemniki świetnie nadają się również do przewożenia żywności. Musisz jednak pamiętać, że nasze produkty wykonane są z bardzo dobrej jakości szkła, a także w ponadczasowym stylu, dlatego… zastanów się dobrze, komu dajesz jedzenie na wynos i przypilnuj aby pojemnik do Ciebie wrócił!