Szkło dekoracyjne

Wyświetlanie 1–12 z 164 wyników

Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę akcesoriów z zakresu szkła dekoracyjnego. Przy ich pomocy możesz właściwie ozdobić cały swój dom. Znajdziesz tutaj elementy aranżacji przeznaczone do konkretnych pomieszczeń, a także uniwersalne warianty, które sprawdzą się w dowolnym miejscu. Wszystkie dostępne produkty są zróżnicowane pod względem kształtu, rozmiaru, koloru oraz faktury. Łączą je jednak nienaganne walory estetyczne, duża funkcjonalność oraz wysoka jakość wykonania. Rzuć okiem na szkło dekoracyjne szkło zgromadzone w naszej ofercie.

Wazon szklany w neutralnym wydaniu

Fundamentem kategorii szkło dekoracyjne są wazony wykonane z przezroczystego i bezbarwnego szkła. Taki wygląd sprawia, że naczynia są niezwykle uniwersalne, ponadczasowe i pasują jak ulał do każdego stylu aranżacji wnętrz. Szklana doniczka może mierzyć od kilku do kilkudziesięciu centymetrów. Dostarczamy też całe zestawy, które umożliwiają stworzenie spójnej kompozycji.

Dekoracyjne szkło w takiej formie może posłużyć do wielu zastosowań. Przede wszystkim świetnie sprawdza się w charakterze osłonki na bukiety ciętych kwiatów oraz roślin doniczkowych. Istnieją również inne warianty, które mogą nie być tak oczywiste. Warto pokusić się o stworzenie dekoracji typu las w szkle. Taka ozdoba opiera się na ułożeniu drobnych roślin, kamyków i innych drobnych akcentów, które wspólnie tworzą spójną kompozycję.

Staramy się tworzyć naczynia hołdujące minimalistycznej estetyce, ale śmiało eksperymentujemy z różnymi kształtami. Tym samym możesz zaopatrzyć się w finezyjne wazony, obok których nie można przejść obojętnie. Niektóre przybierają formę słojów, a jeszcze wyglądają jak beczki. Każdy z nich pozwala na uzyskanie nietuzinkowych efektów i bez wątpienia wprowadzi powiew świeżości do Twojego wnętrza.

Dekoracyjne szkło w różnych kolorach

Poza przezroczystymi wariantami, dostarczamy też naczynia udekorowane różnymi kolorami. Możesz wybrać spośród bardziej stonowanych odcieni albo sięgnąć po jedną z intensywnych barw, obok których nie można przejść obojętnie. Szkło dekoracyjne może przybrać akcenty nawiązujące do wyjątkowych okazji, takich jak Boże Narodzenie albo Wielkanoc. Poza tym świadczymy też usługi z zakresu malowania i dekoracji szkła. Tym samym szkło może zostać ozdobione dowolnymi motywami graficznymi, które tworzymy na zlecenie klienta.

Relaksująca świeca zapachowa

Szkło dekoracyjne i akcesoria zapachowe idą ze sobą w parze, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj dyfuzor zapachowy w różnych wariantach. Tworzymy kompozycje aromatyczne przeznaczone na konkretne pory roku, a także bardziej uniwersalne mieszanki łączące intensywne i świeże nuty. Postaw świece w pokoju dziennym albo zabierz je ze sobą do łazienki na zmysłową kąpiel i pozwól sobie na odrobinę relaksu. Wszystkie świeczki i dyfuzory są utrzymane w stylowej estetyce, którą z łatwością dopasujesz do aranżacji swojego wnętrza. Ponadto oferujemy też świeczniki szklane, które mogą efektownie dopełnić rezultat uzyskany dzięki wonnym świecom.