Świece

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Fundamentem naszej oferty są szklane akcesoria o charakterze dekoracyjnym albo funkcjonalnym. Świeca zapachowa to jednak element aranżacji wnętrz, który jest nierozerwalnie związany z naszą profesją. Wykorzystujemy doświadczenie i umiejętności, aby stworzyć nietuzinkową, szklaną otoczkę. Jej sercem jest świeca zapachowa perfumowana, która uraczy Cię zmysłowym aromatem. Nasz sklep internetowy oferuje świece zróżnicowane pod względem wyglądu zewnętrznego oraz mieszanki nut zapachowych. Skorzystaj z naszej oferty i rozkoszuj się mocą relaksujących doznań.

Świece na zamówienie w różnych odsłonach

Tworzenie oryginalnych dekoracji ze szkła to nasza specjalność, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać świece, których nie znajdziesz nigdzie indziej. W naszej ofercie znajdziesz warianty stworzone z myślą o osobach mających zróżnicowane poczucie estetyki. Świeca zapachowa w szkle pokryta metaliczną powłoką to doskonały wybór dla zwolenników klasyki albo osób, które marzą o wyróżniającym się akcencie w ich minimalistycznym domu. Poza tym tworzymy też finezyjne osłonki pokryte charakterystycznymi zdobieniami.

Symfonia zmysłów

Na uwagę zasługuje też różnorodność aromatów, które oferuje każda świeca zapachowa w szkle. Wśród dostępnych wariantów znajdziesz kompozycje zapachowe przygotowane między innymi na cieplejsze miesiące. Dominują w nich nuty świeże oraz kwiatowe, które sprawią, że Twój dom wypełni się wonią kolorowej łąki albo cytrusowego ogrodu u brzegu Morza Śródziemnego. Z drugiej strony można znaleźć też nieco głębsze i bardziej intensywne mieszanki przeznaczone na jesień oraz zimę. W tym przypadku położyliśmy nacisk na zmysłowe nuty korzenne, skórzane, a także bardziej orientalne. Relaksująca kąpiel przy tych świecach to doskonały sposób na spędzanie chłodniejszych wieczorów. Dopełnieniem naszej oferty są kompozycje będące swoistym kompromisem pomiędzy dwoma powyższymi wariantami. W tym przypadku połączyliśmy oba podejścia, aby stworzyć niepowtarzalne mieszanki, które oczarują Ciebie i innych domowników.

Świeca zapachowa jako prezent

Robienie upominków bliskim osobom sprawia mnóstwo frajdy, ale czasem może okazać się źródłem wielu problemów. Często zdarza się, że zupełnie nie wiadomo co podarować danej osobie. Z naszego doświadczenia wynika, że świeca zapachowa perfumowana może być całkiem trafnym wyborem. Dzięki eleganckiemu opakowaniu, produkt jest praktycznie gotowy do wręczenia, nawet podczas wyjątkowych okazji. Warto jednak mieć ogólne pojęcie o guście osoby, która zostanie obdarowana. Bezpieczniej będzie również wybrać jeden z bardziej uniwersalnych wariantów estetycznych i zapachowych.

Dlaczego nasze świece zapachowe w szkle są wyjątkowe?

Sam wkład i jego aromat to zaledwie część produktu końcowego, który dostarczamy. Jesteśmy ekspertami z dziedziny tworzenia szklanych akcesoriów, dlatego możemy zaprojektować świece zapachowe w szkle od początku do samego końca. Wszak łączymy ze sobą zapach, design i opakowanie, tworzące wspólnie spójną całość. Efekt końcowy hipnotyzuje od pierwszego kontaktu aż do momentu, gdy świeca zapachowa w szkle kończy emisję.