Miski

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Miski szklane wprawdzie nie są produktem pierwszej potrzeby, ale potrafi znacząco poszerzyć Twój zakres możliwości w kuchni, a także poprawić estetyczne wizualne każdego posiłku. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy pokaźną kolekcję szkła do serwowania potraw, które charakteryzuje się dużą różnorodnością.

Miski szklane – do wyboru, do koloru

W ofercie znajdziesz miski wykonane z bezbarwnego i przezroczystego szkła. W ich przypadku nie musisz głowić się nad dopasowaniem do innych elementów wyposażenia w Twoim domu. Naczynia mają na tyle uniwersalny i ponadczasowy wygląd, że będą współgrać właściwie z dowolną aranżacją. Miseczka szklana może występować w różnych kolorach. Do wyboru masz produkty korzystające ze stonowanej palety barw. Dopełnieniem oferty są neonowe odcienie, które wyglądają efektownie i nietuzinkowo.

Do czego może służyć miska szklana?

Zakres potencjalnych zastosowań jest bardzo rozległy. Wcale nie trzeba tutaj doszukiwać się wykwintnych dań wymagających długiego przygotowania. Równie dobrze miseczka szklana może zostać napełniona chipsami bądź innymi przekąskami i umilić Tobie relaksujący wieczór przy wciągającym filmie albo książce.

Nie da się jednak ukryć, że miski szklane odkryją przed Tobą największy potencjał podczas szykowania większych posiłków dla przyjaciół albo rodziny. Możesz wykorzystać je do umieszczenia sałatki, kawałków mięsa czy też ziemniaków. Każda osoba zasiadająca przy stole może sięgnąć do misy i nałożyć porcję jedzenia na swój talerz. Dodatkowo trzeba przyznać, że takie rozwiązanie prezentuje się bardzo elegancko.

Misy szklane wcale nie muszą tkwić w szafce, oczekując na wyjątkową okazję. Możesz pozostawić je na wierzchu i wykorzystać, np. do przechowywania owoców. Ponadto świetnie nadają się również do tworzenia nietuzinkowych dekoracji. Naczynia są na tyle duże, że umieścisz w nich rośliny doniczkowe. Szklana osłonka może całkowicie odmienić oblicze zieleni znajdującej się w środku.

Misy szklane klasy premium

Nasz sklep może pochwalić się współpracą z jedną z największych hut szkła w Polsce. Oznacza to, że wszystkie produkty powstają w kraju – nie są importowane z zagranicy. Dopilnujmy, aby każda miska szklana została wykonana z należytą starannością. W efekcie powstające produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą zawdzięczają sumiennie dobranym materiałom. W procesie produkcji unikamy wykorzystywania ołowiu oraz metali ciężkich, które wywołują negatywny wpływ na organizm.

Szklany pojemnik w miejsce miski?

Trendy w wystroju wnętrz zmieniają się bardzo dynamicznie, a coraz częściej to my sami wyznaczamy je nadając własny sznyt obowiązującej modzie. Jeśli szukasz pomysłu na zaskoczenie swoich gości, możesz zaserwować im potrawy w oryginalny sposób. W okresie świątecznym możesz użyć naszych pojemników do przechowywania żywności jako idealne miejsce na słodkie ciasteczka, zaś upalnym latem wykorzystać szklane słoiki do zaserwowania orzeźwiającej owocowej sałatki. Głównym atutem szklanych pojemników z przykrywkami jest zachowanie świeżości potraw podczas długich uczt. W łatwy sposób możesz je przykryć, aby chronić przed destrukcyjnym działaniem powietrza tak, że nawet pod koniec wystawnej kolacji będą tak smaczne, jak w trakcie ich podawania.

Jak dobrać szklanki do napojów do zestawu misek lub salaterek?

Przy doborze szklanek do picia napojów, które mają pasować do istniejącego zestawu misek i salaterek, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych szczgółów. Przede wszystkim istotny jest styl i wzór już posiadanych naczyń – szklanki powinny harmonijnie wpasować się w całość naszej zastawy stołowej. Ponadto, należy wziąć pod uwagę pojemność i kształt misek i salaterek, aby szklanki dobrze się z nimi komponowały. Warto też zastanowić się nad funkcjonalnością szklanek, w zależności od rodzaju spożywanych napojów – wybierzemy inne szklanki do soków a inne do drinków. Ostatecznie, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonane są szklanki, aby stworzyć ciekawy kontrast lub zachować spójność w materiałach i teksturach.