Świeczniki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Przy pierwszej wizycie w nowym miejscu używamy najpierw zmysłu wzroku oraz węchu. Jeśli do Twoich nozdrzy dostanie się zniewalający aromat, to z pewnością od razu wyrobisz sobie pozytywne zdanie na temat tego wnętrza. Świece zapachowe nie mogą jednak być pozostawione same sobie. Znacznie lepiej będą prezentować się w połączeniu ze stylowymi osłonkami. W tym przypadku zdecydowanie warto zwrócić uwagę na świeczniki szklane, które znajdziecie ofercie naszego sklepu internetowego.

Świeczniki szklane o wyjątkowej urodzie

Podstawki na świeczki mają praktyczne zadanie do wypełnienia, ale nie mogą przy tym wyglądać byle jak. Wszak również są częścią aranżacji, dlatego warto wykorzystać ich potencjał. Przedstawione modele świeczników zostały wykonane z bezbarwnego i przezroczystego szkła, a ponadto charakteryzują się klasycznym i uniwersalnym kształtem. W rezultacie nie musisz głowić się nad skomponowaniem ich z innymi dekoracjami, bo po prostu pasują właściwie do wszystkiego.

Pomimo niewielkich gabarytów, jesteś w stanie stworzyć z nich naprawdę całą masę różnorodnych ozdób. Przede wszystkim świeczniki mogą posłużyć jako osłonka do niewielkiej świeczki, określanej jako tealight. Ponadto mogą pełnić rolę niewielkiego wazonu, w których będziesz uprawiać drobne roślinki doniczkowe. Idealnie będą pasować tutaj zioła kuchenne, np. rzeżucha. Warto jednak dać upust swojej kreatywności i wykorzystać świeczniki szklane na nieco bardziej finezyjne dekoracje. Możesz wziąć garść kamyków, muszelek, odrobinę zieleni i stworzyć zapierającą dech w piersiach kompozycję.

Świeczniki szklane na medal

Estetyka musi iść w parze z jakością wykonania, aby ozdoby szklane utrzymały swoje piękno na dłużej. W związku z tym obraliśmy za cel stworzenie świeczników szklanych, które będą charakteryzować się ponadprzeciętną wytrzymałością. Tym samym wszystkie opisywane produkty zostały stworzone w Polsce przy użyciu starannie dobranych materiałów. W efekcie są wykazują nienaganną trwałość, a ponadto mogą być czyszczone w zmywarce.

Pojemnik jako świecznik? Czemu nie!

W procesie aranżacyjnym ogranicza nas wyłącznie kreatywność i wyobraźnia, dlatego znalezienie produktom stworzonym w innym celu nowych zastosowań może przynieść niesamowite efekty. Warto zerknąć na naszą pokaźną kolekcję pojemników do przechowywania żywności. Dzięki różnorodnej kolorystyce i kształtom, m.in. białym matowym czy też przezroczystym podłużnym etc. można wykorzystać je tworząc niesamowite dekoracje z użyciem świec. A to nie wszystko! Wśród naszych pojemników znajdują się stylowe, szersze przezroczyste słoiki, które mogą być zarówno unikalnym świecznikiem, jak i bezpiecznym miejscem do przechowywania żywności.