Szkło użytkowe

Wyświetlanie 1–12 z 161 wyników

Szkło użytkowe ma wiele twarzy. W tej kategorii można wyróżnić naczynia o zróżnicowanej wielkości, które będą służyły do odmiennych zastosowań. Istnieje jednak wspólny mianownik łączący wszystkie produkty określane jako szkło użytkowe. Nasz sklep internetowy stawia na uniwersalny i ponadczasowy design.

Przeważającą większość oferty stanowią produkty wykonane z bezbarwnego i przejrzystego szkła. Dzięki temu naczynia bez trudu skomponują się z wystrojem Twojego domu – niezależnie, czy stawiasz na klasyczny, czy też nowoczesny wystrój. Dopełnieniem naszej propozycji jest szkło użytkowe utrzymane w stonowanej kolorystyce, które również bardzo łatwo można dopasować do szerokiej gamy aranżacji.

Jakie produkty można znaleźć w kategorii szkło użytkowe?

Trzon ofert stanowią różnorodne szklanki – podzielone według kategorii niskie szklanki i wysokie szklanki. Służą głównie do podawania wody, soków owocowych oraz napojów orzeźwiających. Niektóre zostały stworzone z myślą o serwowaniu alkoholu. Pojawia się też kilka modeli szklanek wykonanych z grubszego szkła, które umożliwiają przygotowanie gorących napojów, takich jak kawa bądź herbata.

Oczywiście szkło do codziennego użytku to nie tylko szklanki. Nasz sklep internetowy oferuje również szeroką gamę innych produktów w tym zakresie. Wśród nich można wyróżnić między innymi dzbanki, karafki, kieliszki, pojemniki, miski, salaterki a także talerze. Wszystkie produkty możesz kupić w niewielkich kompletach albo dużych zestawach, które pozwolą na zaopatrzenie nawet całej restauracji.

Szkło użytkowe na medal

Naszym priorytetem jest dostarczanie schludnych i funkcjonalnych produktów, które charakteryzują się również wysoką jakością wykonania. Oferowane naczynia są wytwarzane na terenie Polski z użyciem starannie dobranych surowców. W procesie produkcji stronimy od wykorzystywania ołowiu oraz innych metali ciężkich. Wymienione czynniki sprawiają, że wytworzone szkło charakteryzuje się nienaganną wytrzymałością. Co więcej, może ono być z powodzeniem czyszczone w zmywarce. Nie musisz obawiać się więc o potłuczenie albo zmatowienie ścianek.

Szkło do przechowywania żywności

Nie możemy oczywiście zapomnieć o pojemnikach do przechowywania żywności, w których produkty zachowują naturalne właściwości i świeżość zanim trafią na talerze i do szklanek. Dzięki połączeniu szkła oraz szczelnych drewnianych pokrywek nasze pojemniki doskonale chronią żywność przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wilgoć, czy też ratują ją przed zeschnięciem. W naszej szerokiej ofercie posiadamy pojemniki w wielu wariantach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach, w których przechowasz takie produkty jak herbata, kawa, cukier, sól, przyprawy i wiele innych. Szerzej o naszych pojemnikach przeczytasz na blogu: Szklane pojemniki na żywność – dekoracja i praktyczność.