Szklane pojemniki na żywność – dekoracja i praktyczność

Biały pojemnik na sól

Szklane pojemniki na żywność – dekoracja i praktyczność 

Przechowywanie artykułów spożywczych z pozoru wydaje się prostym zadaniem, ale bez odpowiednich pojemników może stać się nie lada problemem. Kuchnia to jedno z najbardziej obleganych i eksploatowanych miejsc w naszych domach, w którym choćby przez gotowanie panują bardzo zróżnicowane warunki – zmiany temperatur, wilgotności, a przede wszystkim mieszanki intensywnych zapachów. Idealnym rozwiązaniem są szklane pojemniki do przechowywania żywności, które ze względu na swoją budowę, materiał oraz szczelne zamknięcie ochronią nasze produkty przed wszystkimi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu zachowają one taką świeżość, jaka towarzyszyła im przy pierwszym otwarciu z oryginalnego opakowania. Problem brylującej się soli zniknie na zawsze z Twojej kuchni!

Pojemnik szklany biały na kawę święta

 

Szklane pojemniki jako dekoracja w twojej kuchni

Nasze produkty mają przede wszystkim spełniać swoje zadania poprzez swoją praktyczność. Jednakże na równym poziomie z użytecznością traktujemy dobry dizajn i według jego zasad projektujemy nasze szklane pojemniki. Świetnym przykładem będzie tutaj komplet czarnych, matowych pojemników na kawę, herbatę oraz cukier, które występują również w białej wersji kolorystycznej z subtelnym i eleganckim złotym podpisem. Dzięki ich różnorodności, a także unikalnemu stylowi, szklane pojemniki można wykorzystać także jako dekoracje podczas wizyty gości, a nawet pozwolić sobie na wariacje związane z ich pierwotnym przeznaczeniem. Dlaczego w pojemniku na cukier nie ukryć przepysznych słodkich ciasteczek?

Pojemnik na cukier złocony świąteczny

 

Co przechowywać w szklanych pojemnikach?

Kuchnia to element domu, który najbardziej uosabia nasze cechy i upodobania. To właśnie na kuchennych blatach znajdują się najczęściej używane przez nas składniki – część z nich używamy tylko w małych ilościach i posiadamy ich niewielką ilość, zaś niektóre goszczą na naszych talerzach na potęgę i potrzebują więcej przestrzeni do przechowywania. Weźmy na przykład płatki śniadaniowe, które zjadamy każdego poranka – zupełnie niepraktycznie byłoby dzień w dzień sięgać do szafki i przesypywać je do zbyt małego pojemnika, bądź zawieść się o poranku ich brakiem. Dzięki dużym, szklanym, przezroczystym pojemnikom ten problem nas nie spotka. Na pierwszy rzut oka znany będzie ich stan wypełnienia, a nasze ulubione śniadanie stanie się elementem dekoracyjnym kuchni. 

Mniejsza wersja tego produktu, pojemniki szklane na żywność z drewnianą pokrywką 420 ml dają nam bardzo wiele możliwości. W codziennym użytku świetnie sprawdzą się do przechowywania przypraw, za to gdy w trakcie upalnego dnia odwiedzą cię znajomi, zachwycisz ich orzeźwiającą, schłodzoną lemoniadą podaną ze słomką właśnie w tych stylowych słoikach. 

Małe słoiki na ziarniste i mielone przyprawy

Szklane pojemniki produkowane w Polsce

Jednym z głównych atutów naszej oferty jest miejsce ich produkcji. Wszystkie pojemniki do przechowywania żywności tworzone są w polskiej hucie szkła, a my czuwamy nad wysoką jakością ich wykonania. Do produkcji naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, zwracając szczególną uwagę, aby nie zawierały takich składników jak ołów czy metale szlachetne. To właśnie dzięki ogromnym skupieniu na procesie wytwarzania naszego szkła dostarczamy produkt, który jest jakościowy, wytrzymały i przyjazny środowisku. 

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.