Doniczki i osłonki

Wyświetlanie 1–12 z 41 wyników

Bez wątpienia zieleń znacząco ożywia wnętrze, a nawet może poprawić samopoczucie domowników. Warto sprawić sobie kilka roślinek rozlokowanych po różnych pomieszczeniach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz doniczki i osłonki na kwiaty w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach.

Jakie osłonki na kwiaty są dostępne w naszej ofercie?

Szklane osłonki występują pod różnymi postaciami. Do wyboru masz warianty bezbarwne, a także białe, czarne, czerwone i złote wersje kolorystyczne. Wszystkie charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją, dlatego mogą być z łatwością dostosowane do reszty wystroju w Twoim domu.

Dostępne warianty zostały również zróżnicowane pod względem kształtu. Przygotowaliśmy bryły walcowate, kwadratowe oraz w formie stożkowej. W ten sposób możesz dobrać model, który najbardziej pasuje do aranżacji każdego wnętrza – kuchni, salonu lub restauracji.

Faktura osłonek występuje w matowej wersji, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom minimalistycznej estetyki. Alternatywą jest warstwa wierzchnia pokryta połyskującą farbą. Taka osłonka szklanka efektownie odbija światło i sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie.
Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja szkła dekoracyjnego przeznaczonego do uprawy ziół kuchennych. Każda szklana doniczka została opatrzona eleganckim odręcznym pismem. Napis przedstawia nazwę rośliny, którą skrywa szklana doniczka. Wszystkie warianty z tej linii są dostępne w stonowanych barwach i uniwersalnych kształtach.

Szklana doniczka – co w niej umieścić?

Doniczki i osłonki na kwiaty zgromadzone w tej kategorii świetnie nadają się do zasadzenia średniej wielkości roślin. Wśród nich mogą być kwiaty o charakterze dekoracyjnym, które wyeksponujesz w widocznym miejscu. Poza tym osłonki świetnie nadają się do uprawiania ziół kuchennych, takich jak: pietruszka, mięta albo bazylia. Szklana doniczka może stanąć na Twoim blacie – zawsze więc będzie pod ręką, kiedy przygotowujesz rozmaite potrawy.

Dlaczego doniczka szklana z naszego sklepu jest taka wyjątkowa?

Z dumą akcentujemy, że nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Nie importujemy towaru z zagranicy – prowadzimy produkcję szkła wyłącznie na terenie Polski. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad przebiegiem całego procesu i możemy sumiennie dobrać wszystkie materiały. Na końcu łańcucha produkcyjnego otrzymujemy szklane akcesoria, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Każdy z naszych produktów posłuży Ci na lata – o ile nie zamierzasz sprawdzać działania siły grawitacji.

Doniczki i pojemniki w jednym stylu

Doniczki na świeżą bazylię, oregano, miętę czy pietruszkę nadają określony styl twojej kuchni, a także niesamowity naturalny zapach, który umila nam codzienne czynności. Jednak doniczki i osłonki to nie jedyne praktyczne elementy wystroju naszej kuchni – potrzebne są jeszcze pojemniki do przechowywania żywności. Produkty pierwszej potrzeby takie jak sól i cukier, ze względu na swoją strukturę potrzebują opisanych pojemników, które uratują nas przed pechową pomyłką. Jeśli mamy już cukier, nie możemy zapomnieć o pojemniku na kawę, który również zgra się stylistycznie z naszymi doniczkami i osłonkami.