Doniczki i osłonki

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników

Bez wątpienia zieleń znacząco ożywia wnętrze, a nawet może poprawiać samopoczucie domowników. Warto sprawić sobie kilka roślinek rozlokowanych po różnych pomieszczeniach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo zróżnicowane doniczki na kwiaty.

Jakie doniczki na kwiaty są dostępne w naszej ofercie?

Osłonki zgromadzone w naszym sklepie internetowym występują pod różnymi postaciami. Do wyboru masz warianty bezbarwne, a także białe, czarne, czerwone i złote wersje kolorystyczne. Wszystkie charakteryzują się stosunkowo prostą konstrukcją, dlatego mogą być z łatwością dostosowane do reszty wystroju w Twoim domu.

Dostępne warianty zostały również zróżnicowane pod względem kształtu. Przygotowaliśmy bryły walcowate oraz bardziej stożkowate. W ten sposób możesz dobrać model, który najbardziej pasuje do aranżacji w miejscu docelowym.

Faktura występuje w matowej wersji, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom minimalistycznej estetyki. Alternatywą jest warstwa wierzchnia pokryta połyskującą farbą. Taka bryła efektownie odbija światło i sprawia, że nie można przejść obok niej obojętnie.
Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja szkła dekoracyjnego przeznaczonego do uprawy ziół kuchennych. Każda szklana doniczka została opatrzona aplikacją z eleganckim odręcznym pismem. Napis przedstawia nazwę rośliny, którą skrywa szklana doniczka. Wszystkie warianty z tej linii są dostępne w stonowanych barwach i uniwersalnych kształtach.

Szklana doniczka – co w niej umieścić?

Doniczki na kwiaty zgromadzone w tej kategorii świetnie nadają się do zasadzenia średniej wielkości roślin. Wśród nich mogą być kwiaty o charakterze dekoracyjnym, które wyeksponujesz w widocznym miejscu. Poza tym osłonki świetnie nadają się do uprawiania ziół kuchennych, takich jak: pietruszka, mięta albo bazylia. Szklana doniczka może stanąć na Twoim blacie i zawsze będzie pod ręką, kiedy przygotowujesz rozmaite potrawy.

Dlaczego doniczka szklana z naszego sklepu jest taka wyjątkowa?

Z dumą akcentujemy, że nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Nie importujemy towaru z zagranicy, ale prowadzimy produkcję na terenie Polski. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad przebiegiem całego procesu i możemy sumiennie dobrać wszystkie materiały. Na końcu łańcucha produkcyjnego otrzymujemy szklane akcesoria, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Każdy z naszych produktów starczy na lata, o ile nie posłużą Ci do sprawdzenia działania siły grawitacji.