Kieliszki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Spotkania z rodziną i znajomymi to świetna okazja, by postawić na stole mocniejszy trunek i wznieść kilka toastów w doborowym towarzystwie. W takiej sytuacji potrzebne będą jeszcze kieliszki dla wszystkich gości. Spotkania w gronie najbliższych zdarzają się od czasu do czasu, więc warto uprzednio zadbać o stosowne wyposażenie barku.

Nasz sklep internetowy oferuje kilka rodzajów kieliszków do wódki oraz wina. Dostępne modele są zróżnicowane pod względem pojemności. Dzięki temu każdy może dopasować wariant do swoich preferencji. Ponadto można od razu zdecydować się na większy zestaw kieliszków do wódki, aby zrobić zakupy raz, a później już nie martwić się o braki w zaopatrzeniu. Dostępne komplety zawierają od 6 do 48 sztuk.

Kieliszki do wódki w uniwersalnym wydaniu

Wszystkie kieliszki znajdujące się w naszym sklepie internetowym zostały wykonane z przezroczystego szkła. Dzięki temu będą doskonale pasować do każdego wnętrza, niezależnie od stylu pomieszczenia. Ich estetyczny wygląd sprawia, że będą świetnie prezentować się za witryną w barku. Co więcej, mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w warunkach domowych. Warto sięgnąć po nie również podczas wesel, jubileuszy oraz innych imprez okolicznościowych. Co za tym idzie, mogą też stanowić uzupełnienie wyposażenia restauracji albo hotelowego baru.

Sklep internetowy z gwarancją jakości

Walory estetyczne to tylko część zalet przedstawionych kieliszków do wódki. Ponadto posiadają one szereg atutów o charakterze funkcjonalnym. Przede wszystkim wyróżniają się nienaganną jakością wykonania. Wszystkie kieliszki do wódki zostały wyprodukowane na terenie Polski przy użyciu najwyższej jakości surowców. Żaden z przedstawionych egzemplarzy nie zawiera ołowiu ani innych metali ciężkich.

Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, aby szkło było czyszczone w zmywarce. Nie trzeba obawiać się, że kieliszki do wódki rozbiją się w trakcie mycia albo ich powierzchnia ulegnie zmatowieniu. Należy jednak postępować według instrukcji producenta.

Pojemniki z przezroczystego szkła

Przezroczyste szkło nadaje się nie tylko idealnie do kieliszków do wódki czy też wina, ale także do przechowywania herbaty oraz kawy. Umieszczenie ziaren kawy w szklanym pojemniku pozwoli zachować ich unikalny aromat, a także świeżość przed długi czas. Dodatkowo taka ekspozycja doda uroku twojej kuchni, której wyposażenie możesz uzupełnić także o stylowy, biały pojemnik na herbatę w tym samym stylu. Szkło wykorzystywane do produkcji zarówno kieliszków jak i pojemników jest niesamowicie trwałe, dlatego produkty z naszej oferty będą ozdabiać twoje wnętrze przez długie lata.