Talerzyki dla kotów, miski dla psów

Kto z nas nie kocha zwierząt? My w GotGlass zdecydowanie je uwielbiamy <3. Dlatego też, postanowiliśmy rozszerzyć nasz „standardowy” asortyment o szklane talerzyki i miski dla kotów i psów. Bo to w czym Wasz pupil otrzymuje pożywienie ma znaczenie! Proponowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości szkła pochodzącego z recyklingu. Zarówno kolor naczynia jak i dekoracyjna grafika zostały naniesione od zewnątrz,  farbami organicznymi, dzięki czemu masz pewność że miska będzie całkowicie bezpieczna dla Twojego Pupila. Dodatkowego smaczku dodaje bukowa podstawka, która nie tylko stabilizuje miskę ale zapewnia wysoki komfort podczas jedzenia. Jak wiecie, nasze produkty zawsze są „na czasie”, dlatego wybierając miskę dla psa lub talerzyk dla kota od GotGlass macie pewność, że staną się one idealnym dodatkiem do Waszego wnętrza 🙂

Miska szklanadla kota

Miska szklana dla psa

Produkty pakowane są na dwa sposoby: standardowe, usztywnione pudełko przeznaczone do transportu, oraz drugie, podarunkowe.

Przy okazji łapcie kilka żywieniowych porad dla Waszych pupili – czyli czym zdecydowanie nie należy ich karmić!

1. Czekolada

Na szczycie listy złych pokarmów dla psów znajduje się ta, o której prawdopodobnie słyszałeś najczęściej – czekolada. Teobromina, składnik każdej czekolady nie jest szkodliwa dla ludzi, ale jest toksyczna dla psów. Może powodować wymioty u psa, biegunkę i nadmierne pragnienie, ale z bardziej skrajnej strony może powodować nieprawidłowe rytmy serca, drgawki, drgawki lub śmierć. Także radzimy, żeby słodycze, a zwłaszcza czekoladę zachować dla siebie ;).

2. Mleko i nabiał

Ponieważ zwierzęta domowe nie posiadają znacznych ilości laktazy (enzymu rozkładającego laktozę w mleku), mleko i inne produkty mleczne powodują biegunkę lub inne zaburzenia trawienia.

3. Surowe/niedogotowane mięso, jajka i kości
Surowe mięso i surowe jaja mogą zawierać bakterie, takie jak Salmonella i E. coli, które mogą być szkodliwe dla zwierząt i ludzi. Surowe jaja zawierają enzym zwany awidyną, który zmniejsza wchłanianie biotyny (witaminy z grupy B), co może prowadzić do problemów ze skórą oraz sierścią. Karmienie zwierząt surowymi kośćmi może wydawać się naturalną i zdrową opcją, która może wystąpić, jeśli zwierzę żyje na wolności. Może to być jednak bardzo niebezpieczne dla domowego zwierzaka, który może zakrztusić się kośćmi lub doznać poważnego urazu, jeśli kość odłamie się i utknie w przewodzie pokarmowym lub przebije jego przewód pokarmowy.

4. Słone i słone przekąski
Duże ilości soli mogą powodować nadmierne pragnienie i oddawanie moczu, a nawet zatrucie jonami sodu u zwierząt domowych. Oznaki, że zwierzę mogło zjeść zbyt dużo słonych pokarmów, obejmują wymioty, biegunkę, dziwne drżenia kończyn, podwyższoną temperaturę ciała a nawet śmierć. W związku z tym zachęcamy do unikania podawania swoim zwierzętom jakichkolwiek przekąsek bogatych w sól.

Zatem, pamiętamy o naszych pupilach nie tylko patrząc na to co jedzą, ale również na to w czym 🙂 – Zapraszamy!

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.