Szklane pojemniki do Twojej kuchni

Czarny pojemnik na cukier

Szklane pojemniki na produkty spożywcze

Szklane pojemniki na produkty spożywcze są wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Sprawdzą się doskonale przy przechowywaniu bardzo wielu rodzajów pożywienia. W takich pojemnikach, które posiadają zamykane wieczko (dekielek) przechowasz niemal wszystko, co przyda Ci się w kuchni, między innymi: produkty sypkie takie jak: mąka, cukier, wszelkiego rodzaju kasze, kawa, herbata czy płatki śniadaniowe. Idealnie sprawdzą się również przy przechowywaniu makaronu, ciastek, suszonych ziół czy orzechów.

Dodatkowo ich atutem jest to, że przeważnie nie zajmują dużo miejsca na półce czy kuchennym blacie. Mają różne rozmiary, dlatego bez problemu uda ci się dobrać pojemnik do rodzaju żywności jaką chcesz w nim przechowywać. Drugą dosyć istotną kwestią są walory estetyczne pojemników do przechowywania żywności oraz w wielu przypadkach ich przezroczystość. Dzięki temu, przechowując różnego rodzaju “kolorowe” produkty, Wasza kuchnia ma szansę stać się ciepłym i przytulnym miejscem w którym chętniej spędzisz czas. Nie musisz też zastanawiać się co zawierają takie pojemniki – wszystko widać jak na dłoni.

Szklane pojemniki na różne makarony

Szklane pojemniki na przyprawy

Właściwe przechowywanie przypraw jest istotne przede wszystkim z uwagi utrzymanie ich właściwości. Jeśli lubisz gotować, doskonale wiesz, jak istotne są przyprawy. Oczywiście, można je przechowywać w oryginalnych opakowaniach – niemniej jednak często zdarza się tak, że pozostają one niedomknięte, przez co przyprawy z biegiem czasu  stają się mniej aromatyczne. Rozwiązaniem idealnym, które pozwoli tego uniknąć a przy okazji stanie się dodatkiem aranżacyjnym Twojej kuchni są szklane pojemniki na przyprawy.

Małe słoiki na ziarniste i mielone przyprawy

Najczęściej są to niewielkich rozmiarów pojemniczki z zamykanym wieczkiem, dzięki czemu aromat zostaje “zamknięty” w ich wnętrzu i się nie ulatnia. Zatem jeśli cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale i estetykę w kuchni to szklane pojemniki są właśnie dla Ciebie!

Małe pojemniki szklane na przyprawy

 

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.