Szkło – sposób na rozjaśnienie pomieszczenia

Każdy z nas ma nieco inne upodobania w kwestii wystroju wnętrz: jedni lubią nowoczesność, inni antyki, a jeszcze inni mieszaninę kilku stylów. Istnieją jednak materiały ponadczasowe, które doskonale odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Jednym z nich jest szkło. Zawsze eleganckie, zawsze na czasie… i zawsze odbijające światło, dzięki czemu nasz dom błyszczy i skrzy się wesołymi iskierkami.

Więcej światła!

Ponoć to dosłowny cytat z umierającego Goethego. Niezależnie od tego, czy będziemy w tych słowach upatrywać prośbę o otwarcie okiennic, czy raczej przesłanie dla ludzkości, jedno nie ulega wątpliwości: światło jest nam niezbędne do życia. Im jaśniej naokoło nas, tym trudniej ponurym mocom złego humoru porwać nas w swe odmęty. 😉
Szkło jako materiał doskonale odbijający światło wprowadza do naszych domów i mieszkań element lekkości. Chyba wszyscy lubimy blask słońca odbijający się w pięknym naczyniu bądź płomień świeczki przebijający przez elegancki szklany świecznik. Światło to ten rodzaj magii, który działa na nas ożywczo, dodając energii i budząc entuzjazm.
Istnieje wiele rodzajów szkła dekoracyjnego, które zarazem pełni funkcje użytkową, jak wazony, doniczki i osłonki na doniczkę, klosze na paterę, słoje czy dzbanki do soku. Duży wybór tych produktów znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym ze szkłem.

Nasza oferta szkła dekoracyjnego

W ofercie naszego sklepu internetowego ze szkłem znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju szkła dekoracyjnego.

Dzbanek do soku

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą dzbanków do soku. Proponujemy dwa rodzaje dzbanków do soku, wody lub wina w wersji solo oraz kilka zestawów dzbanków ze szklankami.
Oto przykładowe propozycje:

Karafka dzbanek do soku wody wina 1,1 L

Karafka wykonana z wysokiej jakości bezbarwnego szkła wykonana z wysokiej jakości szkła o pojemności 110 ml i wysokości 245 ml. Posiada wygodny uchwyt i wysoce użytkową formę. Można ją myć w zmywarce. Jest to produkt polski.

Karafka dzbanek do soku wody wina z korkiem 1,1 L

Jest to wersja karafki powyżej z korkiem, który otwiera się sam podczas przechylania. Dzięki niemu karafka zatrzymuje wewnątrz naczynia lód lub cytrusy przy nalewaniu. Korek jest w kolorze czarno-srebrnym (elementy metalowe wykonane są ze stali nierdzewnej).

Cylindry szklane

W naszym sklepie internetowym ze szkłem posiadamy również bogatą ofertę cylindrów szklanych.

Mogą Państwo wybierać w różnych wielkościach i wysokościach.

Oto kilka wybranych ofert:

Świecznik szklany cylinder wazon H 12 cm

Klasyczny świecznik szklany o wysokości 12 cm i takiej samej średnicy, pasujący do każdego pomieszczenia i dowolnego wystroju. Wykonany jest z najwyższej jakości, przezroczystego i bezbarwnego szkła bez dodatku metali ciężkich. Może służyć nie tylko jako świecznik czy osłonka do tealight, ale i jako wazon bądź naczynie do ozdobnych kompozycji kwiatowych lub innych.
Świecznik ten produkowany jest w Polsce. Bez obawy można go myć w zmywarce.

Wazon szklany cylinder TUBA las w słoju wys 30

Klasyczny wazon w kształcie tuby/cylindra o wysokości 29 cm i średnicy 15,8 cm wykonany z idealnie przejrzystego i bezbarwnego szkła wysokiej jakości, wolnego od metali ciężkich. Nadaje się nie tylko do pięknych bukietów kwiatów, ale i do wszelkich kompozycji typu las w szkle bądź innych, zgodnych z naszymi upodobaniami, bazujących na przykład na muszelkach, mchu bądź kolorowych kamyczkach. Wazon ten ma klasyczny, ponadczasowy kształt, więc nadaje się do wystroju prawie każdego pomieszczenia – w domu, restauracji czy hotelu. Co równie istotne, został wyprodukowany w Polsce. 🙂

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.