Szklanki do wody

, Szklanki do wody

Szklanki do wody.

Picie dużej ilości wody mineralnej ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Ale czy podawanie wody w domach musi być nudne? Wcale nie – możesz wybierać spośród szklanek wysokich i szklanek niskich, w klasycznym kształcie lub zaokrąglonych. Tradycyjne modele szklanek do wody sprawdzą się najlepiej na co dzień lub przy bardzo klasycznym wystroju wnętrza. Bezbarwne i przezroczyste szklanki do napojów oferowane w naszym sklepie zostały wyprodukowane w Polsce, przy zastosowaniu najwyższej jakości szkła, gwarantującego perfekcyjne parametry użytkowe oraz łatwe w myciu.

, Szklanki do wody

Szklanki do wody a ich przeznaczenie.

Szklanki do wody są zaprojektowane w taki sposób, aby pomieścić dużo płynu, przy jednoczesnym komforcie picia. Pamiętajmy tez o ich przeznaczeniu. Restauracyjne szklanki do wody mogą mieć niecodzienne kształty oraz różne zdobienia. Do domu, nie potrzebujesz wysublimowanych szklanek do wody, niemniej jednak warto zadbać w tym przypadku o ich odpowiednią ilość. Ze względu na przeznaczenie szklanek do wody podatne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy też stłuczenia. W każdym domu powinno być ich przynajmniej 12 sztuk.

, Szklanki do wody

Komplety szklanek do wody.

Czy warto kupić komplet szklanek do wody? Ja najbardziej, im więcej tego typu naczyń w domu – tym lepiej. Dodatkowo można zaopatrzeć się w szklane zestawy z karafką. Ostatnimi czasy furorę w domach robią barwione, malowane szklanki do wody. W naszym sklepie znajdziecie je w różnych konfiguracjach oraz kolorach. Do tego stylowe karafki z korkowym lub metalowym deklem.

, Szklanki do wody

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Szklanki do wody

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.