Szklanki do wody

Szklanki z wodą i owocami

Szklanki do wody.

Picie dużej ilości wody mineralnej ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Ale czy podawanie wody w domach musi być nudne? Wcale nie – możesz wybierać spośród szklanek wysokich i szklanek niskich, w klasycznym kształcie lub zaokrąglonych. Tradycyjne modele szklanek do wody sprawdzą się najlepiej na co dzień lub przy bardzo klasycznym wystroju wnętrza. Bezbarwne i przezroczyste szklanki do napojów oferowane w naszym sklepie zostały wyprodukowane w Polsce, przy zastosowaniu najwyższej jakości szkła, gwarantującego perfekcyjne parametry użytkowe oraz łatwe w myciu.

Karafka ze szklankami Pretty

Szklanki do wody a ich przeznaczenie.

Szklanki do wody są zaprojektowane w taki sposób, aby pomieścić dużo płynu, przy jednoczesnym komforcie picia. Pamiętajmy tez o ich przeznaczeniu. Restauracyjne szklanki do wody mogą mieć niecodzienne kształty oraz różne zdobienia. Do domu, nie potrzebujesz wysublimowanych szklanek do wody, niemniej jednak warto zadbać w tym przypadku o ich odpowiednią ilość. Ze względu na przeznaczenie szklanek do wody podatne są na wszelkiego rodzaju uszkodzenia czy też stłuczenia. W każdym domu powinno być ich przynajmniej 12 sztuk.

Kolorowe szklanki do wody soku wysokie 410 ml EC

Komplety szklanek do wody.

Czy warto kupić komplet szklanek do wody? Ja najbardziej, im więcej tego typu naczyń w domu – tym lepiej. Dodatkowo można zaopatrzeć się w szklane zestawy z karafką. Ostatnimi czasy furorę w domach robią barwione, malowane szklanki do wody. W naszym sklepie znajdziecie je w różnych konfiguracjach oraz kolorach. Do tego stylowe karafki z korkowym lub metalowym deklem.

Szklana karafka do nalewania wody z korkiem

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.