Kolorowe szkło do Twojego domu

Proste zamiany mogą wnieść radość do codziennej rutyny. Jednym z łatwych sposobów na dodanie koloru do domu jest wymiana podstawowych przezroczystych naczyń szklanych. Raport trendów na Pintereście z 2021 r. podaje, że aż o 135% wzrosła liczba wyszukiwań kolorowych naczyń szklanych w porównaniu z poprzednim rokiem, a dane dotyczące trendów Google odzwierciedlają podobny wzrost w 2022 r.

Obecne, wzmożone zainteresowanie kolorowym szkłem nawiązuje do  czasów Wielkiego Kryzysu, w którym ludzie starali się “rozjaśnić” swoje codzienne życie. Szkło użytkowe i dekoracyjne, dostępne w radosnych odcieniach, w tym różowym, niebieskim, zielonym i żółtym, stają się źródłem radości w trudnych czasach. W obliczu globalnej pandemii prawie sto lat później, kolorowe szkło po raz kolejny rozsiewa radość podczas chociażby codziennych posiłków czy spotkań w bliskim gronie.

Nie można zaprzeczyć, że kolorowe szklanki pomagają ożywić stół jadalny, nadając ciekawą teksturę i grę światła. Wprowadzenie koloru nie musi kończyć się na szklankach lub kieliszkach do wina, dlaczego warto wprowadzić inne produkty z  kolorowego szkła w postaci chociażby dzbanka na wodę czy karafki. Korzystanie z kolorowego wzoru dzbanka na wodę może przyciągnąć wzrok i pomóc w podkreśleniu prostych aranżacji. Biorąc pod uwagę wiele rodzajów przyciemnianych lub kolorowych dzbanków szklanych, warto wziąć pod uwagę trwałość użytkowania. Idealnym rozwiązaniem jest również zastosowanie kolorowych wazonów na kwiaty.

Bukiet lilii w wazonie w kolorze róż amarant

Kolorowe zestawy naczyń szklanych.

Rozjaśnij swój stół obiadowy tym szkłem w kolorze biżuterii. Na stołach królują eleganckie, ryflowane (prążkowane) zestaw złożone z karafki i kompletu szklanek. Z pewnością przyciągnie uwagę gości i zostanie wykorzystany na wielu różnych imprezach.

Trend używania kolorowych lub teksturowanych wyrobów szklanych odrodził się, co niezmiernie nas cieszy! Chociaż nigdy nie chcesz, aby Twój stół wydawał się nazbyt krzykliwy lub przytłaczający, uważamy, że właściwe użycie kolorowego szkła może naprawdę zrobić wrażenie. Mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci wykorzystać ten trend, aby Twój stół był naprawdę wspaniały.

Funkcjonalność.

Upewnij się, że Twoje szkło jest odpowiednie do stylu wydarzenia. Zależy nam, aby sceneria stołu wyglądała fantastycznie, ale Twoi goście również muszą mieć możliwość odpowiedniego korzystania z całej zastawy. Nie bój się kontrastu – zmieszaj kolorowy kieliszek do wina z przezroczystymi kieliszkami lub wypróbuj wiele kolorów z palety kolorów wydarzenia. Ma być elegancko, nowocześnie, ale przede wszystkim funkcjonalnie.

Trend dotyczący kolorowego szkła będzie się tylko umacniać. Dzięki czemu nasze codzienne życie domowe nabierze odpowiedniego kolorytu. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty szkła kolorowego.

 

Chcesz otrzymać
15% zniżki?*

*na pierwsze zakupy
**nie dotyczy kategorii: oferty hurtowe

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Czarne szkło 2 szt. wystrój kuchni

Bądź na bieżąco z nowościami
i promocjami na szkło
dekoracyjne i użytkowe!

Zapisując się do naszego newslettera, akceptujesz naszą
Politykę Prywatności i Regulamin Sklepu.